Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

#zostańwdomu i podróżuj

2020-05-24
#zostańwdomu i podróżuj

Choć obecny czas nie umożliwia nam korzystania z turystyki to możemy mieć kontakt z pięknymi miejscami dzięki puzzlom.

Piękne widoki, jakie są na motywach puzzli, przybliżają nam zabytki oraz odkrywają przed nami miejsca relaksu, gdzie każdy z nas chciałby się obecnie wybrać.

 

Jakie zabytki znajdziemy na puzzlach?

Najczęściej na puzzlach można odnaleźć zabytki z takich miast jak ParyżRzym czy Nowy Jork. Ale to nie są jedyne miejsca warte „układanej” wyprawy. W trakcie układania puzzli możemy odwiedzić tak egzotyczne miejsca jak chińską świątynięzamek w Japonii czy też przepiękny wodospad Iguazu w Argentynie. Możemy również zrelaksować się układając piękny widok na Santorini.

 

Podróże z puzzlami do pięknych miejsc

Rajskie plaże i zapierające dech w piersiach zachody słońca. Puzzle to też wycieczki do głębin lasów gdzie można odnaleźć spokój ducha i ukoić nerwy patrząc na wszechogarniającą zieleń. Można też wybrać się na dalszą wycieczkę do Afryki na sawannę i zobaczyć tamtejsze zwierzęta.

 

W góry czy nad morze?

Wśród motywów puzzli znajdą się zarówno te dla fanów górskich wspinaczek, jak i lubiących widok morza aż po horyzont. A dla lubiących sielskie klimaty proponujemy odwiedzić z puzzlami wieś.

 

Zbuduj własne zabytki

Puzzle to nie tylko piękne zdjęcia. Można też "zbudować" sobie swoje własne Koloseum lub Wieżę Eiffla. A wszystko to dzięki puzzlom 3D.

 

Pokaż więcej wpisów z Maj 2020
pixel