Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Puzzle niemieckiej firmy Schmidt

( ilość produktów: 480 )

Puzzle marki Schmidt ze znakiem „Premium Quality” to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła.

Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle „Premium Quality” są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt ze znakiem „Premium Quality” jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!

Żeby małe elementy mogły zapewnić rozrywkę na długo, muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Puzzle marki Schmidt spełniają ten warunek i dlatego określane są mianem "Premium Quality". Systematyczne kontrole, najwyższej jakości surowce, innowacyjne metody produkcji i wyszukane motywy graficzne, to to co je wyróżnia.


znak jakości puzzli Premium Quality

zalety puzzli Premium Quality

Dokładność dopasowania – dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.

Różnorodność kształtów – zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.

Specjalny matowy lakier – puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.

Struktura płótna – najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.

Wyjątkowe wzory – puzzle marki Schmidt wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.

Perfekcyjna spójność – puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą „nierozerwalną” całość.

 

Produkcja puzzli firmy Schmidt spełnienia najwyższe wymagania jakościowa. Z racji tego ich puzzle mogą się pochwalić symbolem „Premium Quality”. Są to puzzle premium o jakości, którą można uchwycić. Doskonała spójność dzięki specjalnie opracowanej tekturze. Idealne dopasowanie dzięki szczególnie drobnym i precyzyjnym nożom wykrawającym. Duża różnorodność kształtów dzięki indywidualnie ukształtowanym puzzlom. Struktura lniana. Specjalny matowy lakier do puzzli zmniejszającym odbijanie światła. Różnorodne motywy puzzli. Wszystko to składa się na jakość premium.

pixel