Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Puzzle Educa

( ilość produktów: 558 )

EDUCA® to wiodąca, wyznaczająca standardy marka puzzli.

Puzzle Educa produkowane są przez hiszpańską firmę Educa Borras S.A., której początki sięgają 1894 roku, kiedy to powstała firma Borras Plana SA. Jest więc na rynku już ponad 100 lat.

EDUCA® oferuje najbardziej bogatą i zróżnicowaną kolekcję puzzli dla dorosłych na rynku, w rozmiarach od 300 do 42000 elementów, z najpiękniejszymi zdjęciami i najbardziej zabawnymi postaciami.

Puzzle Educa są wykonywane z najwyższą starannością. Wyróżniają się piękną kolorystyką i zróżnicowaniem elementacji.

Educa Borras dokłada wszelkich starań, aby zadbać o potrzeby swoich klientów i konsumentów. Oferuje na przykład wyjątkową usługę, których nie ma nigdzie indziej na świecie. Jest to usługa Lost Pieces Service, która zapewnia zamienne elementy puzzli, więc nawet jeśli kawałek zostanie zgubiony, fani puzzli mogą dokończyć pracę. W przypadku wszystkich puzzli EDUCA® składających się z 3000 lub więcej elementów, o ile są dostępne w magazynie, EDUCA® wysyła każdy element zagubiony podczas układania puzzli do domu konsumenta. Z tej usługi skorzystało już ponad 160 000 ludzi na całym świecie.

Marka Educa to gwarancja jakości. Jakość jest jednym z kluczowych atrybutów, które konsumenci kojarzą z jej produktami. 90% produktów wytwarzanych jest w zakładach firmy w Sant Quirze del Vallés nieopodal Barcelony. Poddawane są one tam surowym kontrolom bezpieczeństwa i jakości oraz produkowane przy użyciu najwyższej jakości odnawialnych i przyjaznych dla środowiska surowców.

Darmowe FIX PUZZLE®
We wszystkich puzzlach od 300XXL do 2000 elementów (włącznie) w pudełku dołożony jest specjalny klej FIX PUZZLE®. Jest to proszek do samodzielnego przygotowania konserwera, który nie tylko zabezpiecza kolory, ale umożliwia też podniesienie puzzli po zakończeniu ich układania.

Wszystkie puzzle zawierają informacje o Kontroli Jakości (Quality Control) na pudełku w tym niepowtarzalny numer pudełka puzzli.

pixel