Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Idealne puzzle do układania w święta

2021-11-04
Idealne puzzle do układania w święta

Układanie puzzli z motywem Bożego Narodzenia jest idealnym sposobem na wprowadzenie w klimat świąt. Świąteczne puzzle są pełne śniegu, choinek i prezentów, ale i radości, która wypełnia ten wyjątkowy czas. Jeśli do układania puzzli włączysz dodatkowo świąteczne piosenki i zaparzysz sobie kubek zimowej herbaty, to poczujesz je już teraz i to wszystkimi zmysłami.

Mniejsze puzzle na rozgrzewkę

Dla osób, które zaczynają przygodę z układaniem puzzli lub mających mało wolnego czasu polecamy puzzle o liczbie 500 elementów: FALCON CHRISTMAS Święty Mikołaj przy choince.

puzzle 1000 elementów ze Świętym Mikołajem siedzącym przy kominku i choince

Na motywie tych puzzli widzimy Świętego Mikołaja, który przysiadł na fotelu przy kominku. Prezenty już czekają pod przystrojoną choinką, a za oknem widać śnieżną zimę.

Magia świąt zamknięta w jednym obrazku

Na puzzlach 2 x 1000 el. FALCON CHRISTMAS Świąteczna karuzela znajdziesz wszystko, co kojarzy się z Bożym Narodzeniem. Na głównym planie jest Święty Mikołaj rozdający prezenty ze swoich sań. Oczywiście nie zabrakło przy saniach reniferów. Jest duża i bogato ozdobiona choinka. Jest też chór kolędników i kataryniarz. Głównym motywem puzzli jest pięknie oświetlona świąteczna karuzela, na której jeżdżą rozradowane dzieci. Wszystko to jest w zimowym klimacie i nocnej scenerii, która dodaje uroku księżycem w pełni. Dodatkowo styl retro nadaje im wyjątkowości.

puzzle 1000 elementów ze św. Mikołajem, saniami, choinką i karuzelą

W pudełku znajdziesz również drugi worek z puzzlami. Obrazek na drugim wzorze puzzli jest dość podobny, tylko pokazany z trochę innej perspektywy.

puzzle 1000 elementów z św. Mikołajem rozdającym prezenty z sań, dziećmi, choinką i karuzelą

Napisz list do Świętego Mikołaja

Puzzle 2 x 1000 el. FALCON CHRISTMAS Listy do Świętego Mikołaja to dwa obrazki pokazujące tę samą sytuację z dwóch różnych perspektyw. Na pierwszym motywie, zamieszczonym na wierzchniej części pudełka puzzli, widzimy Świętego Mikołaja odbierającego listy od dzieci.

puzzle 1000 elementów z św. Mikołajem zbierającym listy od dzieci

Drugi obrazek przedstawia szczęśliwą rodzinę szykującą się do świąt i ubierającą choinkę. Jeszcze tylko kilka bombek oraz czubek, a choinka będzie gotowa. Mała dziewczynka zerka przez okno na Mikołaja (tego z pierwszego obrazka) oraz na dzieci wkładające listy do skrzynki pocztowej.

puzzle 1000 elementów z rodziną ubierającą choinkę

Puzzle Wasgij, czyli puzzle z zagadką

Dla lubiących niespodzianki firma Jumbo wydała nowy wzór puzzli Wasgij Christmas 17 - Fabryka Świętego Mikołaja. By dowiedzieć się, co tak zaskoczyło Mikołaja, jego renifery, elfy i Panią Mikołajową, musisz ułożyć obrazek. Rozwiązanie będzie nie tylko zaskakujące, ale i śmieszne. Jak w każdym świątecznym wydaniu puzzli Wasgij, firma Jumbo dołączyła drugi worek puzzli przedstawiający obrazek z pudełka.

puzzle 1000 elementów z humorystyczną zagadką Wasgij Christmas 17

Święta pełne humoru

Od świątecznego pośpiechu czasami trzeba odpocząć. Przyda się wtedy porcja humoru z odrobiną absurdu. Rysunki Jana van Haasterena nie tylko świetnie się układa, ale też z przyjemnością ogląda śmieszne scenki z bohaterami, którzy pojawiają się na wszystkich wzorach autorstwa Jana. Wzory świąteczne to: Puzzle 2 x 1000 el. JAN VAN HAASTEREN Świąteczne zakupy, Puzzle 2 x 1000 el. JAN VAN HAASTEREN Świąteczne prezenty i Puzzle 1000 el. JAN VAN HAASTEREN Boże Narodzenie.

puzzle 2x1000 elementów z kolekcji Jana van Haasterena Świąteczne zakupyPuzzle 2 x 1000 elementy z kolekcji JANA VAN HAASTERENA Świąteczne prezentyPuzzle 1000 elementów z rysunkiem autorstwa JANA VAN HAASTERENA Boże Narodzenie

Duża porcja świątecznego nastroju

Zastanawiasz się, jak święta wyglądały dawniej? Możesz zobaczyć to na puzzlach 4 x 1000 el. FALCON Rodzinne święta Bożego Narodzenia i przenieść się w czasie, o kilkadziesiąt lat do tyłu.

4 wzory puzzli 1000 elementów FALCON Rodzinne święta Bożego Narodzenia

Odrobina lata w zimowym czasie

Puzzle 1000 el. FALCON Świąteczna oranżeria łączą klimat świąt z przyjemnym uczuciem domowego ciepła. Za wielkimi oknami oranżerii widać zimę, ale patrząc na obrazek wręcz czuć ciepło, jakie daje kominek, a zwierzęta wyraźnie zadowolone z tego ciepła wylegują się na sofach i podłodze.

puzzle 1000 elementów z czerwoną kanapą i choinką

Malownicza uliczka przystrojona na święta Bożego Narodzenia

Klimat ośnieżonego miasta z czasów, gdy dorożki były główną formą transportu zobaczysz na puzzlach FALCON Święta Bożego Narodzenia w Yorku / Anglia. Wszystko to w świątecznym wystroju i zimowej scenerii.

puzzle 1000 elementów z widokiem na świątecznie ozdobioną ulicę

Ruchliwa ulica w okresie Bożego Narodzenia

Wybierz się na wycieczkę do świątecznie przyozdobionego Londynu, na deptak handlowy w dzielnicy Soho, pełnej sklepów i ludzi. Puzzle 500 el. Carnaby Street / Londyn są idealne dla wszystkich lubiących brytyjskie klimaty.

puzzle 1000 elementów firmy Gibsons z widokiem na ruchliwy deptak w Londynie

Świątecznie przyozdobiony dom za miastem

Świąteczny klimat tworzą nie tylko ozdoby w domu, ale też wystrój domów z zewnątrz. Puzzle 1000 el. FALCON Dom w świątecznej oprawie przywołują świąteczną nostalgię. Wszystko na tym obrazku jest spokojne i wyważone. Jest śnieg, bałwan i ozdoby świąteczne. Te puzzle zrelaksują nie tylko układaniem, a też samym patrzeniem na grafikę.

puzzle 1000 elementów z samotnym domem ozdobionym świątecznie

Tak pracuje Święty Mikołaj

Chciałbyś przyłapać św. Mikołaja w trakcie podkładania prezentów pod choinkę? Autorowi wzoru puzzli 1000 el. Przesyłka od Świętego Mikołaja, Thomasowi Kinkade, chyba się to udało. Uwiecznił on na swoim obrazie moment wyjmowania prezentów z worka przez św. Mikołaja. Otoczenie tej scenki jest niezwykle nastrojowe, bo w tle widać okno z zimową aurą, a za plecami Mikołaja pali się ogień w kominku, nad którym wiszą świąteczne skarpety.

puzzle 1000 elementów ze Świętym Mikołajem z prezentami przy choince

Inne puzzle w zimowym klimacie

Puzzle 1000 el. T. KINKADE Piękna i Bestia - Zimowe oczarowanie zachwycą każdego miłośnika bajek Disneya.

puzzle 1000 elementów z zimowym widokiem na zamek i Piękną i Bestię

Puzzle 1000 el. Duch Bożego Narodzenia to obraz autorstwa Thomasa Kinkade przedstawiający małą wioskę w zimowej scenerii. Dymy z kominów sugerują, że wszędzie w domach jest ciepło, choć na dworze mróz jest tak duży, że nawet rzeka zamarzła.

puzzle 1000 elementów z widokiem na rzekę i mostek w zimowej scenerii

Puzzle na prezent

Skoro jesteśmy przy temacie choinki, to warto zastanowić się nad prezentami. Idealnym prezentem na Boże Narodzenie są puzzle z motywem pasującym do tego okresu. Jest to prezent uniwersalny, bo zarówno nasi rodzice, jak i dziadkowie chętnie sięgną po taką rozrywkę, jak i jest to super zabawa dla najmłodszego pokolenia i stanowi świetną alternatywę dla otaczającej nas elektronicznej rozrywki. Układanki to jeden z najlepszych prezentów, jakie możesz podarować najmłodszym. Puzzle dla dzieci rozwijają ich wyobraźnię, uczą rozwiązywania problemów i planowania.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2021

Polecane

pixel