Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowa seria puzzli dla dzieci

2021-11-02
Nowa seria puzzli dla dzieci

Zabierz swoje dziecko do humorystycznego świata ilustracji Jana van Haasterena!

Jumbo, marka puzzli numer 1 w Holandii, powiększa kolekcję o serię puzzli specjalnie dla dzieci! Członkowie rodziny Jana van Haasterena wracają do dzieciństwa i przeżywają wspólnie wspaniałe przygody!

Seria Junior składa się z 6 różnych wzorów dla dzieci od 5 roku życia. Puzzle dostępne są w 150, 240 i 360 elementach.Seria puzzli Jan van Haasteren Junior

Autor puzzli

Jan van Haasteren zawsze uwielbiał rysować komiksowe ilustracje do książek i gazet. W latach 80. rozpoczął współpracę z holenderską firmą Jumbo, która postanowiła przekształcić jego prace na puzzle. Od tamtej pory popularność wzorów puzzli autorstwa Jana van Haasterena cały czas rośnie. Jak sam autor stwierdził, narysowanie jednego obrazka zajmuje mu kilka miesięcy. Dlatego tworzy około trzech, czterech prac rocznie.

 

 

Autor puzzli Jan van Haasteren

Seria puzzli autorstwa Jana van Haasterena

Puzzle Jana van Haasterena przyciągają wielbicieli puzzli swoim wyjątkowym komiksowym charakterem. Na całym świecie układający jego puzzle próbują wypatrzyć charakterystycznych elementów, które umieszcza w swoich pracach. Bez płetwy rekina nie może się obyć prawie żaden obrazek. Często pojawia się też Święty Mikołaj, czarny kot, zagubiona ręka, która nie należy do nikogo, czy sam autor w formie autoportretu. Styl Jana van Haasterena prezentowany w puzzlach jest wyjątkowy i niepowtarzalny, nie można go pomylić z niczym innym.

Rodzina bohaterów puzzli JvH

Puzzle Jana van Haasterena to coś więcej niż układanka obrazkowa. Każda zagadka opowiada o nowej przygodzie rodziny Jan van Haasteren i kawałek po kawałku odkrywasz, czego członkowie rodziny doświadczają tym razem i kończysz ich przygodę. I tak jak dobra książka czy dobry film, jesteś ciekawy następnej części ich przygody.

Wiele postaci, które zobaczysz na ilustracjach, prawie zawsze pojawiają się na każdym wzorze puzzli i razem tworzą rodzinę Jan van Haasterena. I jak w każdej rodzinie, każdy członek rodziny ma swoją własną historię. I nie byliby postaciami Jana van Haasterena, gdyby nie wkomponowano w nich sporej dawki absurdu.

Seria Junior i jej bohaterowie

W tym roku na rynek trafia zupełnie nowa odsłona prac Jana van Haasterena. To seria Junior przeznaczona dla młodszych wielbicieli puzzli i komiksowego stylu. Seria rozpocznie się od sześciu motywów:

Rozmiar puzzli jest dostosowany do wieku układających.

Na puzzlach Jana van Haasterena z serii Junior spotkamy znane nam z jego prac postaci, tylko zaprezentowane w czasach dzieciństwa. Wprawne oko układającego z pewnością dostrzeże też słynną płetwę rekina, czarnego kota czy Świętego Mikołaja.

Dzięki temu, że w serii znajdą się puzzle ze 150 elementami, twórczość Jana van Haasterena trafi do młodszych wielbicieli puzzli.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2021
pixel